Pomocnik Operatora – Linia Produkcyjna

CEDO Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Grupa CeDo to zatrudniająca ok. 2000 pracowników w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 20 lat obecna na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.
W Kątach Wrocławskich w nowoczesnych, stale rozwijających się fabrykach, produkujemy szeroki asortyment jednorazowych produktów dla gospodarstwa domowego (m.in.: różnego typu worki na odpady, folie spożywcze i aluminiowe). Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży w całej Europie, a nasze produkty sprzedajemy pod marką własną PACLAN www.paclan.pl jaki i pod markami prywatnymi klientów na rynku polskim i całej Europy.

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Główne obowiązki:

  • wspieranie obsługi zespołu maszyn - uruchamianie linii produkcyjnych, pomoc w przezbrojeniach oraz realizacja zleceń produkcyjnych;
  • przegląd stanu urządzeń, kontrola poziomu odpadu i zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do Lidera lub Kierownika Zmiany;
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej (raporty efektywności linii, usterek i przestojów produkcji);
  • kontrola jakości produkcji, wykrywanie i usuwanie wad produktu;
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: liderami, pakowaczami, a także z działem jakości i utrzymania ruchu;
  • przestrzeganie regulaminów wewnętrznych, przepisów BHP i p/poż.

Wymagania:

  • minimalne wykształcenie zawodowe;
  • zainteresowanie, chęć i łatwość uczenia się zagadnień technicznych;
  • doświadczenie w zakładach produkcyjnych, mile widziana obsługa urządzeń technicznych;
  • rzetelność, skupienie, dokładność, nastawienie na pracę zespołową i wzajemną pomoc;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym – czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za pracę w systemie zmianowym lub czterobrygadowym – 10% lub 30%;
  • miesięczna premia absencyjna, plus premia kwartalna uzależniona od wyników zakładu
  • wdrożenie na stanowisko - pakiet szkoleń wewnętrznych CeDo z zakresu technologii ekstruzji
  • pracę w przyjaźnie nastawionym zespole specjalistów i możliwość rozwoju zawodowego (stanowiska eksperckie, liderskie, trenerskie)
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, bezpłatne napoje, dofinansowanie wakacji, dodatki świąteczne, bezpłatny transport na trasie: z Żarowa, Środy Śl., ze Strzegomia i z Wrocławia (pętla/ul. Krzycka/Powstańców Śl.).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.