Pomocnik na linii do produkcji klocków do palet

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, 31-515, małopolskie

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Praca od zaraz

Miejscowość: Torgau, okolice Lipska

Opis stanowiska:

- likwidacja zakłóceń procesu produkcyjnego
- wymiany pił w maszynach
- dokonywanie korekt w ustawieniu maszyn
- kontrola jakości produktów
- codzienne pomiary, konserwacja, czyszczenie maszyn

Wymagania

- wytrzymałość fizyczna i umiejętność samodzielnej pracy
- gotowość do pracy w systemie czterozmianowym

Oferujemy:

- dostosowane do kwalifikacji i wyników stawki godzinowe
- uregulowane dodatki za pracę w nocy, niedziele i dni świąteczne

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji