Pomocnik na budowie - dużo nadgodzin

Jobway

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

CIEŚLA SZALUNKOWY

Lokalizacja – FRANCJA – ALPY FRANCUSKIE
Umowa polska - oplacone wszystkie skladki
Praca na długi okres czasu

Zadania:
• praca na budowie,
• wykonywanie prac pomocniczych : ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych – SATECO, PERI, DOKA
• betonowanie, zbrojenie
• murowanie

Wynagrodzenie:

- 11- 12 euro brutto ( nadgodziny płatne wedlug francuskiego prawa – 125% oraz 150% - zapewniona bardzo duza ilosc nadgodzin – wynagrodzenie w raz z nadgodzinami ok 2000 euro netto
- dodatek za pracę w sektorze budowalnym 9,70 Euro za każdy dzień przepracowany
- wypłacany ekwiwalent za urlop – 10 % wynagrodzenia brutto

Ofertujemy :
• darmowe zakwaterowanie oraz zapewnione dojazdy do pracy
• czesciowy zwrot kosztów dojazdu do Francji
• pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

Wymagania :

- gotowość do wyjazdu
- doświadzcenie w pracy na budowie

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne