POMOCNIK MONTERA WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

IGUANA WENT Sp. z o.o.

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- praca przy montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych,
- montaż klimatyzacji TYPU SPLIT, MULTI-SPLIT i systemów klimatyzacji precyzyjnych
VRF/VRV
- montaż i izolowanie kanałów wentylacyjnych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na podanym stanowisku (jako pomocnik montera/monter branży HVAC tj. wentylacji, klimatyzacji, instalacji sanitarnych)
- doświadczenie w serwisowaniu, montażu urządzeń klimatyzacyjnych i/lub wentylacji
- braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach
- dyspozycyjności i gotowość do wyjazdów służbowych
- prawa jazdy

OFERUJEMY:
- ciekawą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
- szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje
- możliwość osiągnięcia wysokich zarobków
- odpowiednie narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma IGUANA WENT specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie instalacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne