Opis stanowiska pracy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Chcesz zacząć pracę jako monter rusztowań ?
Nie masz doświadczenia ?
Nie masz holenderskich uprawnień „Monteur Steigerbouw” lub certyfikatu VCA ?
Dla nas to nie jest problem! Pomożemy w ich uzyskaniu

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pomocnik Montera Rusztowań
Miejsce pracy: Belgia, Holandia

Zakres wykonywanych prac:
 pomoc przy montażu i demontażu rusztowań typu Layher i Cuplock na obiektach przemysłowych;
 przestrzeganie przepisów BHP;
 dbałość o składowanie materiału.

OFERUJEMY:
 możliwość zdobycia zawodu, nowych kwalifikacji;
 możliwość uzyskania certyfikatu VCA;
 możliwość uzyskania holenderskich uprawnień montera (DNV);
 szybkie rozpoczęcie pracy w Holandii;
 stabilną pracę na dużych obiekty przemysłowych (elektrownie, rafinerie, zakłady chemiczne...);
 możliwość awansu;
 długoterminowe kontrakty ( z czasem możliwość zatrudnienia na warunkach holenderskich);
 terminowe wypłaty;
 możliwość pracy w nadgodzinach
 bezpłatne przejazdy z kwatery do miejsca pracy
 odzież robocza oraz sprzęt do pracy
 bezpłatne zakwaterowanie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

UWAGA! Na dokumentach CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Wymagania

 nie wymagamy doświadczenia, mile widziane osoby chcące zdobyć certyfikaty i rozpocząć pracę
w zawodzie;
 znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
 wysoka motywacja do pracy i pełne zaangażowanie;
 brak lęku wysokości;
 pełna dyspozycyjność do pracy za granicą
 Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1,5 roku
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna