Pomocnik Montera Rusztowań (bez doświadczenia)

Oranjegroep Polska Sp.z o.o.

Holandia, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Holandia, Belgia

W związku z rozwojem naszych projektów, poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik Montera Rusztowań- (bez doświadczenia)

Miejsce: Holandia/ Belgia

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiesz: „TAK”- zgłoś się do nas!

Jesteś osobą pełnoletnią i szukasz swojego miejsca w którym będziesz mógł się rozwijać?
Masz niewielkie doświadczenie lub doskwiera Ci jego brak?
Chcesz zdobyć prestiżowy zawód, który da ci gwarancję wielu propozycji współpracy w przyszłości?
Interesują Cię wysokie zarobki i pakiet benefitów?
Znasz język angielski co najmniej w stopniu podstawowym?
Masz w sobie gotowość do wyjazdu za granicę na terenie Holandii lub Belgii?
Cechuje Cię dobry stan zdrowia i brak lęku wysokości?
Zależy Ci na wysokich zarobkach, pełnym ubezpieczeniu oraz składkach?

Obowiązki:
Montaż i demontaż rusztowań typu Layher.

Podejmij wyzwanie, a otrzymasz:

-Pełne, pre-finansowane, 11- dniowe szkolenie stanowiskowe, dzięki któremu uzyskasz uprawnienia do wykonywania zawodu za granicą (holenderskie uprawnienia montera rusztowań- Steigerbouwer oraz VCA), a także przygotujesz się ze strony praktycznej do wykonywania zawodu Monter Rusztowań- w trakcie szkolenia zapewniamy bezpłatnie: zakwaterowanie, szkolenie oraz wyżywienie. Współpracujemy z jednym z najlepszych ośrodków szkoleniowych w Polsce, nasi kursanci zdają egzaminy z prawie 100% efektem.
-Współpracę na długofalowych projektach.
-Umowę, w ramach której odprowadzamy wszystkie świadczenia i składki. Możesz zgłosić też bezpłatnie członków rodziny do ubezpieczenia.
-Ubezpieczenie za granicą w ramach karty EKUZ.
-Konkurencyjną atrakcyjną stawkę godzinową 10-12 EUR na rękę/ 1h
-Zjazdy: po 6 tygodniach- 7 dni wolnego, po 10 tygodniach- 14 dni wolnego.
-Bezpłatne zakwaterowanie i transport na miejscu.
-Jedne z najlepszych warunków mieszkaniowych: prywatne apartamenty typu studio: osobna łazienka, kuchnia z aneksem, sypialnie maksymalnie 2 osobowe.
-Nowy, komfortowy samochód służbowy do codziennych dojazdów.
-Bezpłatne wyposażenie w odzież roboczą, ochronną oraz narzędzia.
-Bezpłatne badania wysokościowe.

Skontaktuj się z nami:

Wyślij CV poprzez funkcję: „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Nr certyfikatu 19042

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.