Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
- 2 tygodniowe szkolenie z zakresu montażu i demontażu izolacji przemysłowych,
- zapewniamy pełny zakres materiałów,
- zapewniamy bezpłatny nocleg w trakcie trwania szkolenia.

Po ukończeniu kursu czeka na Ciebie:
- praca na renomowanych projektach w Belgii, Holandii lub Niemczech,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności,
- zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy (na terenie Holandii/Belgii/Niemiec),
- opieka polskich koordynatorów,
- mozliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

Od osób ubiegających się o to stanowisko oczekujemy :
- znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny!),
- styczności z materiałami izolacyjnymi,
- umiejętności manualnych niezbędnych do prefabrykacji, montażu oraz demontażu izolacji,
- chęci do uczestniczenia w szkoleniu,
- posiadania certyfikatu VCA / SCC (jeśli nie masz, pomożemy Ci uzyskać),
- dokładności / sumienności.

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy