Pomocnik montera instalacji elektrycznych

Robczes

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowo-wykonawcze poszukuje osoby na stanowisku pomocnik montera instalacji elektrycznych. Praca polega na wykonywaniu prac instalacyjno-montażowych w budownictwie mieszkaniowym.

Wymagania

Oczekiwania:
• doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych
• umiejętności manualne
• mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Prosimy o przesyłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi (stawka godzinowa netto).

Prezentacja firmy

Siedziba firmy mieści się w Pruszkowie. Tu wykonujemy projekty in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis