Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta poszukujemy osoby do wykonywania zleceń na stanowisku:

pomocnik/monter

Nr ref.: 24682
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  •  prace montażowe związane ze zmianą dekoracji w galerii

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność w godzinach nocnych
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • umiejętność współpracy z ludźmi
  • status studenta mile widziany

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • praca dorywcza
  • praca w godzinach nocnych 22.00-06.00
  • wysokość wynagrodzenia 10,84 PLN
  • wykonywanie zleceń na terenie Galerii Krakowskiej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)