Opis stanowiska pracy

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych firma CTC Sp. z o.o., należący do Grupy Kapitałowej DBK, lidera sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju, poszukuje osoby na stanowisko:

Pomocnik mechanika

Miejsce pracy: Kraków

Opis:

Praca w autoryzowanym serwisie samochodów ciężarowych w Krakowie w celu nauki zawodu

Wymagania:

  • Chęć do przyswajania nowej wiedzy
  • Zamiłowanie do motoryzacji
  • Podstawowa znajomość budowy i konstrukcji pojazdów
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dbałość o sprzęt i wyposażenie warsztatu

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Cracow Truck Center Sp. z o. o. powstała w ramach grupy kap... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria