Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

pomocnik mechanika

Nr ref.: 25490
Praca stała
Lokalizacja: Koszalin

Zakres obowiązków:

- utrzymywanie ciągłości pracy linii,
- regulacja podstawowych parametrów technologiczno-jakościowych,
- uczestniczenie w pracach konserwacyjnych i naprawczych obsługiwanych linii.

Oczekiwania:

- mile widziane wykształcenie o profilu mechaniczno-elektrycznym,
- książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
- mile widziane uprawnienia elektryczne.

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- praca w systemie 3 zmianowym,

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)