Pomocnik mechanika z j. angielskim

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

APT Axell [nr certyfikatu 4106 - w zakresie pośrednictwa za granicę] poszukuje dla jednego ze swoich klientów w Holandii pomocnika mechanika

Zakres obowiązków:
• Proste naprawy i prace monterskie przy wózkach widłowych w warsztacie firmy. Dodatkowo czyszczenie i mycie sprzętu.

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Praca w systemie 8 tyg. pracy, 2 tyg. urlopu w Polsce, 8 tyg. pracy. Zapewniamy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

Wymagania

•doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji np: wózków widłowych /samochodów/ maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów,

•znajomość mechaniki, hydrauliki i elektryki wózków widłowych oraz instalacji gazowych,

•znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej średnio-komunikatywnym,

* uprawnienia na wózki widłowe
• prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne