Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkującej systemy magazynowe, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

pomocnik malarni

Nr ref.: 23973
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie elementów regałów do malowania
  • malowanie elementów
  • przygotowaniu elementów do wysyłki

Oczekiwania:
  • duża motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/lub suwnice
  • dyspozycyjność w systemie pracy trzyzmianowej

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością pracy na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • oferta jest również skierowana do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)