pomocnik magazynu z aktualną książeczką sanepidu - praca dorywcza

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

 Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Nr ref.: 11801
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • sortowanie, oklejanie i układanie produktów spożywczych
  • przygotowywanie zestawów promocyjnych

Oczekiwania:
  • posiadanie aktualnej książeczki sanepidu
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • gotowość do podjęcia się pracy dorywczej

Oferta:
  • zatrudnienie w opariu o umowę zlecenie
  • elastyczny czas pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)