Pomocnik magazynowy

Logart

Żyrardów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego, która od 2003 roku specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji.

Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2, 1624/3, 1624/4.

Dla naszego Klienta, mającego siedzibę magazynu logistycznego w Żyrardowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                                                          PRACOWNIK MAGAZYNU

                                                                 Miejsce pracy: Żyrardów

Zakres obowiązków:

-  prace pomocnicze

-  rozcinanie kartonów

-  pakowanie, etykietowanie

Wymagania

- rzetelność

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- umowę zlecenia/o pracę tymczasową

- stawkę 12,20 zł brutto/h

- pracę w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22) od poniedziałku do piątku

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart oraz na ich przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych”.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12,2PLN - 12,2PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka