Pomocnik magazynowy (BIO, kosmetyki)

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Niemcy, zagranica

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.
MGsolutions to Agencja Pracy Tymczasowej, która powstała w oparciu o blisko dwudziestoletnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia. Swoje usługi dedykujemy wszystkim, zarówno w Polsce jak i za granicą, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym. Nasze oferty dostosowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia w Polsce, jak i tych których interesuje praca za granicą.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pomocnik magazynowy (kosmetyki oraz produkty BIO)
- bez konieczności znajomości j. niemieckiego i doświadczenia oraz uprawnień
Nr ref.: MBIO/KOEL/N

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proste i powtarzalne prace magazynowe - asortyment suchy

  • Realizacja i kompletowanie zamówień (za pomocą bardzo prostego wzoru - systemu manualnego lub skanera)

  • Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze, np.kontrola jakości

WYMAGANIA:

  • Mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe (wymóg nieobowiązkowy)
  • Mile widziane osoby/ grupy mobilne (własny samochód w celu dojazdów z miejsca zamieszkania do miejsca pracy) - jeden samochód na parę/ grupę

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Punktualność i dokładność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat (min. 40-45 godz. tygodniowo) – docelowo stała współpraca

  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)

  • Stawka godzinowa: od 10,00 EUR + szereg dodatków i premii miesięcznych

  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie minimum 1.300 - 1.600 Euro netto (na rękę) – już z zakwaterowaniem!

  • Na miejscu Agencja organizuje i całkowicie pokrywa koszt jednio-dniowego kursu na wózki jezdniowe
  • Możliwość dodatkowej pracy w soboty oraz wyrobienia nadgodzin (= wyższe zarobki)
  • Dodatkowe premie: wakacyjna oraz świąteczna

  • Wynagrodzenie za wolny dzień świąteczny wypadający w tygodniu roboczym

  • Zapewnione zakwaterowanie w pełni wyposażone w pobliżu miejsca pracy

  • Praca w systemie 2-/ lub 3-zmianowym

  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), możliwa praca w weekendy (praca w niedzielę – dodatek 50%, praca w święta niemieckie - 100% dodatek)

  • Stała opieka polsko-niemieckiego Koordynatora (szkolenie w j. polskim!)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy