Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

pomocnik magazyniera

Nr ref.: 14840
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  •  prace magazynowe
  • obsługa wózka widłowego
  • praca z komputerem i systemem magazynowym

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • mile widziana aktualna psychotechnika
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  •  współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową na czas określony 01.07-31.08.2014
  •  praca na rzecz firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)