Agencja Zatrudnienia KS Service

Pomocnik magazyniera

Miejsce pracy: Sady, Tarnowo Podgórne, Lusowo, Przeźmierowo, Baranowo

OBOWIĄZKI

  • pomoc przy kompletowaniu wysyłek
  • rozładunek kontenerów
  • przepakowywanie towarów
  • inne prace zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • dbanie o zachowanie porządku na terenie magazynu
  • doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym - zapewniamy odpowiednie przeszkolenie

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 15,50 złotych brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.