Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez dostawy surowców,
  • odbiór wyrobów gotowych oraz odpadów produkcyjnych
  • obsługa wózków widłowych
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • umiejętność pracy w zespole
  • książeczka Sanepidu
  • gotowość do pracy fizycznej w systemie 3-zmianowym
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatny dojazd z kierunków: Opalenica, Szamotuły, Pniewy, Kaźmierz, Poznań
  • opiekę medyczną
  • „wczasy pod gruszą"
  • świadczenia świąteczne i inne świadczenia socjalne

Prezentacja firmy

Firma Millano istnieje na rynku już ponad 30 lat. Przez ten czas ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Inne, Praca Praca na produkcji