Opis stanowiska pracy

  • Praca na magazynie w firmie zajmującej się dystrybucją opon samochodowych.
  • Praca na hali.
  • Układanie opon samochodowych w koszach.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Siła fizyczna i chęć do pracy.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Komunikatywność.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Pracę w wymiarze 8-10 godzin dziennie.
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Możliwość pracy w soboty.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka