Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje osoby do prac magazynowych w Kórniku

Oferta:
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca od zaraz

Zakres obowiązków:
-rozładunek dostaw
- przyjęcia i kontrola dostaw, prawidłowa identyfikacja
-oklejanie dostaw na podstawie etykiet producenta
- prawidłowa lokalizacja towarów w magazynie
- przepakowanie/konfekcja w oparciu o szczegółowe instrukcje
-prawidłowe pobrania towaru z magazynu – w oparciu o listę pobrań, wydruk dokumentów „wz”
-załadunek na środek transportu, systemowe zakończenie wysyłki (skaner)

Wymagania

uprawnienia na wózki widłowe
mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej,

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka