Pomocnik Magazyniera - praca od zaraz!!!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Długołęka, Oleśnica, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Długołęka, Oleśnica

Aktualnie dla naszego Klienta w firmie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: PM- NP/DŁ/2015

 Zakres obowiązków:

- wsparcie w naprawie i rozbiórce palet
- pozostałe zlecone prace magazynowe
- dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe obsługa wózka widłowego

Wymagania:

- mile widziana praktyka w naprawie palet
- wysoka motywacja do pracy
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- zaangażowanie
- dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej pon. – pt. ( 6:00-14:00, 14:00 – 22:00)

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudniania stałego u naszego Klienta
- wynagrodzenie 13,77zł/h brutto ( ok. 2300 zł/m-c brutto)
- pełny etat i dwuzmianowa pon. – pt. ( 6:00-14:00, 14:00 – 22:00)
- zatrudnienie od zaraz !!!
- możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.