Pomocnik magazyniera (nr ref. LTN/11/15)

Weegree Sp. z o.o. S.K.A.

Opole, opolskie

Od: Weegree Sp. z o.o. S.K.A.
Miejsce pracy: Opole

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się hurtową sprzedażą opon.
  • Praca na hali.
  • Układanie opon w koszach.
  • Przygotowywanie opon do wysyłki.
  • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Siła fizyczna i chęć do pracy.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Komunikatywność.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
  • Pracę w wymiarze 8-12 godzin dziennie.
  • Pracę w systemie zmianowym (Zmiany rozpoczynają się o godz. 6:00 oraz 11:00).
  • Możliwość pracy w soboty.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!