POMOCNIK MAGAZYNIERA – Łódź Górna

Biznes Partner Sp. z o.o.

90-117 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego klienta będącego największym w Europie Środkowej producentem termometrów, barometrów i higrometrów oraz liderem na rynku akcesoriów do domowego wyrobu wina, piwa oraz innych alkoholi, przetworów i wędlin zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: ŁÓDŹ GÓRNA

OBOWIĄZKI:
- kompletacja zamówień
- paletyzacja
- przygotowywanie asortymentu do wysyłki
- dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
- wspieranie prac na magazynie
- proste prace porządkowe
- foliowanie

OFERUJEMY:
- pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę
- miłą atmosferę pracy

Wymagania

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- chęci do pracy
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- zdolności manualne
- dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji