Pomocnik linii pakującej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nasielsk, mazowieckie

Miejsce pracy: Nasielsk

Numer ref. PLP/057/DSI

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy, gmina Nieporęt

Praca na produkcji - transport prosto do zakładu pracy!
Praca to ciężki kawałek chleba? - nie u nas!

Aktualnie do zespołu naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik linii pakującej

Zadania:

  • Kontrola jakości i sortowanie produktu gotowego na nowoczesnej linii pakującej
  • Przygotowanie pieczywa do pakowania automatycznego

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową ze stabilną kontynuacją
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie za pracę
  • Bezpłatny transport: Joniec - Cieksyn - Nasielsk

Wymagania:

  • Badanie SANEPID
  • Predyspozycje i sprawność manualną
  • Gotowość do pracy w systemie 8 -godzinnym, czterobrygadowym

Zadzwoń 696 025 488 lub wyślij swoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials