Pomocnik lakiernika

Work Service Express.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:

  • Dbałość o spełnianie wymagań normatywnych obowiązujących u Pracodawcy oraz przestrzeganie zasad BHP.
  • Praca w oparciu o zlecenie produkcyjne.
  • Charakter wykonywanej pracy obsługa procesu: a w szczególności nadzór całościowy nad procesami lakierowania i przygotowywania chemicznego, lakierowanie elementów i detali, kontrola kąpieli chemicznej, analiza jakościowa kąpieli chemicznej – uzupełnianie stężenia i pH do poziomu roboczego, okresowa wymiana, napełnianie i stabilizacja kąpieli chemicznej, regeneracja kolumn DEMI, prace montażowe.
  • Obsługa oraz optymalizacja procesu lakierowania.
  • Odpowiedzialności, za jakość wykonywanej pracy.
  • Współudział w doskonaleniu procedur produkcyjnych.
  • Współudział w tworzenie dobrze zorganizowanego i uporządkowanego miejsca pracy 5S.
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt, narzędzia i urządzenia.
  • Wypełnianie raportów zmianowych, kart analiz chemicznych i dokumentów.

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Umiejętność rozróżniania kolorów.
  • Umiejętność posługiwania się aplikacją lakierniczą.
  • Umiejętność doboru odpowiednich parametrów technicznych i fizycznych w procesie lakierowania zgodnie z zaleceniami producenta.
  • Przestrzeganie zasad w pracy z substancjami chemicznymi zgodnie z zaleceniami producenta.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej Firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie.
  • Pracę w zgranym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.