Pomocnik lakiernika/stolarza,

Dobra Agencja Sp. z o.o.

Łodź, łódzkie

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łodź

Poszukujemy pomocników stolarza/lakiernika do firmy produkującej okna i drzwi na Retkini w Łodzi. Głównie praca szlifierska - przed i w trakcie procesu lakierowania elementów lakierami wodnymi i ekologicznymi. Stawka od 13 netto na początek. Dla zainteresowanych zapewniamy nocleg - od drugiego miesiąca pracy bezpłatny.

Zadania i cele

  • Szlifowanie elementów przeznaczonych do lakierowania, przed i w trakcie procesu;
  • Pomoc stolarzom i lakiernikom w efektywnym wykonywaniu zadań na danym stanowisku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w stolarni/lakierni;
  • Dobra kondycja zdrowotna, pozwalająca na pracę z lakierami;
  • Pracowitość i zaangażowanie;
  • Dla osób spoza Polski: elementarna znajomość języka polskiego.

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę, najpierw na okres próbny, następnie na stałe;
  • Na początek wynagrodzenie w wysokości 13 zł netto/h pracy.