ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pomocnik kuchenny

Miejsce pracy: Ustroń

Praca z pasją

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością podjęcia długofalowej współpracy
  • Pracę w systemie 2 dni pracy - 2 dni wolne w godzinach 10:00-21:00
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego, premie uznaniowe w wysokim sezonie
  • Pracę w restauracji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do pakietu benefitów ManpowerPremium: dofinansowanie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i prywatnej opieki Medicover

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność oraz sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Samodzielność i umiejętność logicznego myślenia
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym w pierwszej połowie lipca

Zadania:

  • Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię
  • Przygotowywanie półproduktów (obieranie, krojenie, szatkowanie)
  • Pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom
  • Utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego
  • Czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów i maszyn oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy