Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Pomocnik Kucharza

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:
- przygotowanie posiłków/ ciepłych i zimnych przystawek ,
- przygotowanie sosów
- przygotowanie ciepłych warzyw
- przygotowanie warzyw, dekorowanie i wydawanie talerzy,

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku pomocnika Kucharza,
- umiejętność przygotowania posiłków,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego (warunek konieczny!! ),
- wykształcenie gastronomiczne,
- gotowość do pracy na zmiany,
- prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:
- Zakwaterowanie (gratis),
- 8 euro netto/h
- Transport do pracy na terenie Belgii,

Forma kontaktu:
Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Covebo Work Office Sp. z o.o.