Opis stanowiska pracy

Jeśli studiujesz zaocznie na kierunku ekonomicznym, do Twoich mocnych stron należy sumienność, dokładność, sprawnie obsługujesz się komputerem, pakietem MS Office i umiesz obsługiwać urządzenia biurowe- wyślij nam swoją aplikacje !

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć :
- Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego
- Sortowanie dokumentów
- Kontakt z dostawcami i partnerami w sprawie dokumentów

Wymagania

- Student/ studentka kierunku ekonomicznego (II-IVrok)
- Umiejętność obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych

Mile widziane :
- Znajomość programu Comarch ERP XL

Oferujemy :
- Pracę na pełny etat
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Pracę w młodym, zgranym zespole
- Możliwosci rozwoju

Prezentacja firmy

Grupa Morele posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa