Pomocnik kierowcy

M2

32-020 Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Salon meblowy poszukuje osoby do pomocy przy załadunku, rozwożeniu i wnoszeniu mebli do domu klienta (Wieliczka i okolice/Kraków) oraz innych drobnych prac.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883.”

Wymagania

- status ucznia lub studenta (konieczne, mile widziane osoby uczące się zaocznie lub wieczorowo)
- solidność, uczciwość, kultura osobista
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą. Dzięki połącze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta