Pomocnik IMPREGNACJI

Plus Kadra Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Zadania:
- prawidłowe przygotowanie palet i gilz
- pakowanie rolek
- zaklejanie palet
- udział w konserwacjo ciągu produkcyjnego
- dbanie o stan techniczny obsługiwanych urządzeń
- pilnowanie porządku na powierzonym obszarze

Wymagania:
wykształcenie zawodowe lub średnie
- gotowość do pracy w ruchu ciągłym - 4 brygadowym
- sumienność i odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań i obowiązków
- dbałość o szczegóły i jakość wyrobu

Oferujemy:
- zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
- szansa stałej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.