Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pomocnik Elektryka

Miejsce pracy: Cham, Niemcy

Opis stanowiska:

  • Montaż komponentów elektrycznych
  • Wstępna diagnoza usterek
  • Lutowanie

Oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia zawodowego jako elektryk
  • znajomości j. niemieckiego w stopniu dobrym (warunek konieczny)
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o niemieckie prawo pracy
  • Stawkę w wysokości od 9.23€ do 11,32 € brutto /godzinę pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Możliwość zorganizowania zakwaterowania (koszt zakwaterowania pokrywa pracownik)

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim, wraz z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: PE/DE/04/2017 na adres e-mail: maja.wojcik@adecco.pl
Oferta dotyczy pracy za granicą.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Numer referencyjny: PE/DE/04/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.