Pomocnik Elektryka / Montera Tras kablowych

Semisul Poland Sp. z o.o.

Mochovce, Słowacja, zagranica

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i magazynowej oraz zapewnianiu swoim pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.semisul.eu)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mochovce, Słowacja

Firma Semisul Poland utworzona została w 2006 roku i stanowi główny oddział na terenie Polski firmy Semisul LDA Portugalia. Specjalizujemy się w szeroko pojętej działalności w zakresie budownictwa przemysłowego. Działamy w dziedzinie rekrutacji i dostarczania wykwalifikowanej kardy pracowniczej w przemyśle petrochemicznym, energetycznym i chemicznym.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Elektryka / Montera Tras Kablowych

Lokalizacja: Elektrownia, Mochovce na Słowacji

Główne zadania:

  • montaż okablowania i prace pomocnicze przy montażu
  • układanie przewodów
  • prace wykończeniowe

- dokładność i sumienność

Mile widziane:

- znajomość języka angielskiego / włoskiego
- prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
- uprawnienia SEP lub równoważne

Oferujemy:
- stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
- atrakcyjne zarobki (portugalska umowa na czas wykonywania określonej pracy)
- stawka: ok. €8,75 netto za godzinę
- zapewniamy zakwaterowanie, odzież roboczą, narzędzia
- wynagrodzenie wypłacane co miesiąc (możliwość zaliczki po 2 tygodniach pracy).
- zapewniamy transport do kraju docelowego oraz na miejscu

Nr rejestracji firmy Semisul Poland w WUP: 7961

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.