Pomocnik Elektromontera

Trakcja PRKiI S.A.

Augustów, podlaskie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz licznymi kontraktami realizowanymi na terenie kraju poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Prace związane z budową, konserwacją i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na kontraktach kolejowych (podstacje trakcyjne, linie zasilające, itd.) na terenie całego kraju;
  • Budowa kablowych i napowietrznych linii energetycznych nn i WN;
  • Realizacja bieżących zadań związanych z montażem urządzeń elektroenergetycznych, rozdzielnic, oświetlenia ulic.

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;
  • Znajomość podstaw elektryki ;
  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.