pomocnik działu logistyki (Młochów)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Młochów, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 14658
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Młochów

Zakres obowiązków:
  • kontrola wyjeżdżających transportów (braki magazynowe, nieprawidłowości, kontrola gotowości do pracy dostawców) w SAP
  • wprowadzanie zamówień do SAP
  • sprawdzanie zamówień bezpośrednich
  • wprowadzanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • telefoniczna obsługa klientów

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w systemie SAP
  • wymagane minimum półroczne doświadczenie w pracy biurowej
  • mile widziana znajomość procesów zachodzących na magazynie
  • dyspozycyjność
  • chęć nauki
  • komunikatywność

Oferta:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • praca na rzecz znanej marki
  • praca w systemie dwu zmianowym  (6-14; 14-22)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)