pomocnik działu administracji systemowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i zgłębić wiedzę z zakresu logistyki dołącz do grona pracowników jednej z międzynarodowych prestiżowych firm!

Przyjazny zespół ludzi oraz czas pracy na zmiany sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością! Czekamy na osoby zdeterminowane do podjęcia zatrudnienia!

Dla prestiżowej międzynarodowej firmy z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 30168
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • wpisywanie danych do wewnętrznych systemów
  • transfer danych z jednego systemu do drugiego
  • obrót dokumentacją w systemie
  • inwentaryzacja w magazynie - raz w miesiącu
  • stały kontakt z handlowcami i pracownikami magazynu

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy z komputerem i wprowadzania danych
  • znajomość systemów komputerowych związanych z obróbką danych
  • wymagane doświadczenie w obrocie dokumentami w systemie oraz archiwizacji
  • dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność, dokładność, skrupulatność
  • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany (6-14;13-21)
  • mile widziana znajomość SAP

Oferta:
  • praca dla międzynarodowej firmy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • szkolenia dla pracowników
  • praca w dobrej atmosferze
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca na dwie zmiany (6-14;13-21)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)