Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953)

aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomocnik Drukarza

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Krzemieniecka
Praca w drukarni.

Zadania:

• praca przy maszynach drukujących folię dla znanych marek,
• w późniejszym czasie praca przy maszynach drukujących,
• mycie elementów maszyn drukarskich,
• pilnowanie porządku w miejscu pracy,
• proste prace magazynowe.

Oferujemy:

• umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
• wynagrodzenie: 2500 zł netto,
• pracę przy ul. Krzemienieckiej – dojazd autobusem 119, przystanek znajduje się 5 minut od drukarni,
• naukę pod okiem doświadczonych drukarzy.

Wymagania

• zaangażowanie, rzetelność, punktualność,
• odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
• gotowość do pracy na 3 zmiany: 6:00 – 14.00, 14.00 – 22.00, 22.00 – 6.00,
• gotowość do pracy fizycznej,
• chęć do zostania w przyszłości zawodowym drukarzem.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna