Pomocnik drukarni - Warszawa Bemowo

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, 02-386, mazowieckie

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.

Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources

benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej "Always on Time" oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, 02-386

Obowiązki:

Proste prace manualne
Pakowanie produktów
Pomoc operatorom maszyn

Wymagania:

Status ucznia lub studenta - warunek konieczny
Pracowitość
Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

Wynagrodzenie godzinowe 10 zł/h brutto
Pracę w godzinach 14 - 22
Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia