pomocnik/-czka magazyniera- nowa wyższa stawka

Randstad Polska Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej, w Chorzowie? Dołącz do zespołu 500 pracowników firmy specjalizującej się w imporcie i dystrybucji części zamiennych i akcesoriów samochodów osobowych i dostawczych. Masz szansę zdobyć doświadczenie w firmie z ponad 23-letnią tradycją. Twórz historię tej firmy wraz z innymi.

Dla naszego klienta poszukujemy 10 osób zmotywowanych do pracy, chętnych podjąć zatrudnienie już dziś.

Nr ref.: 37543
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Chorzów

Zakres obowiązków:

• czynności pomocnicze na magazynie związane z kompletacją towaru
• zbieranie oraz rozkładanie towaru na magazynie według symboli

Oczekiwania:

•wykształcenie min. zawodowe
•mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
•zdolność do szybkiego uczenia się i chęć zdobywania nowych umiejętności
•zdolności manualne

Oferta:

• pracę w oparciu o umowę zlecenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)