Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla jednego z naszych Klientów, nowoczesnej i rozwijającej się firmy produkcyjnej poszukujemy:

pomocnik ceramika

Nr ref.: 31041
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bytom

Zakres obowiązków:
  • formowanie wyrobów z mieszanek ceramicznych
  • przygotowywanie klejów, zapraw i powłok ochronnych wg receptury,
  • obróbka elementów ceramicznych,
  • załadunek i wyładunek materiałów i wyrobów do transportu,
  • dbałość o narzędzia pracy.

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w obróbce materiałów ceramicznych,
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • wysokie zdolności manualne,
  • obsługa narzędzi mierniczych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferta:
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • praca w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i zwiększania umiejętności poprzez wewnętrzne szkolenia w firmie,
  • stabilność zatrudnienia,
  • przyuczenie do zawodu.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)