pomocnik/-ca na produkcji ul.Obrońców Modlina lub Igołomska

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

 Od ponad 16 lat z powodzeniem wspieramy kilkadziesiąt firm, zarówno na terenie Krakowa jak i Małopolski, w pozyskiwaniu najlepszych pracowników. Każdego dnia do biur i zakładów naszych Klientów delegujemy do pracy ponad 1000 pracowników. Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie pracodawcę - każdej osobie możemy zaproponować ofertę pracy.

 Obecnie dla naszego Klienta, amerykańskiej drukarni, poszukujemy 15 pracowników w charakterze pomocników/pomocnic, operatorów/operatorek suwnic stażystów

Nr ref.: 11752
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • prace pomocnicze przy maszynach drukujących lub introligatorskich
  • wsparcie procesu kontroli jakości
  • pakowanie produktu
  • pomoc przy obsłudze systemu recyrkulacji farby
  • pomoc w transporcie palet, półproduktów itp.,

Oczekiwania:
  • sprawność manualna
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej także w weekendy (warunek konieczny)
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i wysoka kultura osobista

Oferta:
  • umowy o pracę tymczasową, 1-miesięczne, co miesiąc odnawiane
  • atrakcyjne wynagrodzenie(10 -11 zl brutto/h + dodatki)
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • system pracy: 4-brygadowy
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • oferujemy legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
  • oferujemy możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta
  • oferujemy udział w kursie na suwnice

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)