Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta na terenie południowych Niemiec w okolicach Ingolstadt kandydatów na stanowiska:

Pomocnik budowlany

Obowiązki

Prace pomocnicze w zakresie:

- kładzenie podłóg (jastrych)
- tynkowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków
- obsługa maszyn tynkarskich

Oferujemy:

- wynagrodzenie miesięczne w zakresie od 1.200€ do 1300€ netto (zależnie od liczby godzin pracy)
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- zapewnione ubranie robocze i narzędzia

Wymagania

- NIEMIECKI podstawowy przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się
- dobry stan zdrowia i niekaralność

Mile widziane / Preferowane
- posiadanie własnego samochodu osobowego
- wykształcenie zawodowe w branży budowlanej

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne