Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do wykonywania czynności pomocniczych na budowie/ rozbiórce. Np. przenoszenie cegieł, oczyszczanie cegieł, ładowanie/rozładowywanie samochodu.

Miejsce: Wojkowice i wyjazdowo woj. śląskie.

Zadania:
- Wykonywanie prostych czynności fizycznych
- Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Oferujemy:
- Umowę zlecenie/o dzieło
- Wynagrodzenie 13,50 pln/h brutto (10 pln/h "na rękę")
- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy dla osoby sumiennej i pracowitej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wymagania

- Dyspozycyjność
- Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
- Dobra kondycja fizyczna
- Dobry stan zdrowia
- Chęć do pracy

-mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma GLOBAL LIBERTY ENTERPRISES BRANCH POLAND LIMITED Sp. z o.o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie