Pomoc w wykonywaniu nadruków

OTTO Work Force

Chorzów, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Chorzów

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Obecnie dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, działającej w branży reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. DM/PN/11/2014/IP

Rejon: Chorzów, woj. śląskie

Opis stanowiska pracy:

  • Pomoc w wykonywaniu nadruków na gadżetach reklamowych,
  • Kontrola jakości,
  • Prace magazynowe.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Wytrwałość,
  • Zdolności manualne.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3 zmianowym,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.