Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, sieci sklepów z kawą, towarami ze świata mody i techniki poszukuje osoby  na stanowisko:

pomoc w magazynie

Nr ref.: 24757
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tarnów

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie dostaw towarów
  • praca w sklepie na terenie
  • praca w poniedziałki, wtorki i jeden dzień w weekendy - w zależności od potrzeb
  • prace pomocnicze w sklepie (metkowanie, klipsowanie)

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka Sanepidu
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • optymizm
  • doświadczenie w wykonywaniu prac magazynowych - mile widziane

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • stawka 10,00zł brutto/h
  • elastyczny grafik

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)