Pomoc w magazynie, Skałowo k. Kostrzyna Wlkp.

OTTO Work Force

Skałowo k. Kostrzyna Wlkp. , wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Skałowo k. Kostrzyna Wlkp.

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Skałowie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pomoc w magazynie

Nr. Ref. JK/PomM/10/2014/IP

Opis stanowiska pracy:

- układanie towaru na regały,

- prace pomocnicze w magazynie,

- pakowanie towaru,

- zabezpieczanie palet,

- prace porządkowe w obrębie magazynu,

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

- umiejętność organizacji czasu pracy,

- odpowiedzialność,

- umiejętność pracy w zespole,

- własny transport.

Oferujemy:

- umowę zlecenie,

- pracę od poniedziałku do piątku,

- pracę w godzinach 8:00 - 16:15,

- zatrudnienie od zaraz do 17.12.2014r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.