OTTO Work Force OTTO Work Force

Pomoc w księgarni

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wałbrzych

Obecnie dla jednego z naszych Klientów – sieci księgarni językowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownika sezonowego do Księgarni Wałbrzych

Nr Ref. PSK/WAŁ/2015

Miejsce pracy:Wałbrzych

Zadania:
- przygotowywanie ekspozycji oraz sprzedaż książek
- obsługa klienta
- organizacja miejsca pracy, utrzymywanie porządku i estetyki w przestrzeni sprzedażowej
- obsługa kasy fiskalnej i programów komputerowych
- budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
- kontrola sprzedaży oraz utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasu
- inne prace związane z funkcjonowaniem księgarni

Wymagania:
- odpowiedzialności za powierzone zadania oraz skrupulatności w ich realizacji
- dobrej znajomości obsługi komputera
- dobrej znajomości języka angielskiego
- motywacji do zdobywania wiedzy oraz doskonalenia swoich umiejętności
- dobrej kondycji fizycznej
- doświadczenie w branży księgarskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Zatrudnienie od zaraz na umowę zlecenie
- Stawkę 10 zł/h netto
- Terminowe wypłaty wynagrodzeń
- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem strony infopraca, bądź o kontakt pod nr tel.: 22 556 88 05

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.