Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Zespół Randstad pracujący bezpośrednio dla wybranego Klienta z Bielan Wrocławskich, poszukuje osób do pomocy przy rekrutacji pracowników tymczasowych oraz do wsparcia administracyjnego.

pomoc w dziale rekrutacji - staż

Nr ref.: 40722
Praca stała
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • pomoc w procesie telefonicznej rekrutacji pracowników tymczasowych
  • dodawanie i zarządzanie ogłoszeniami o pracę
  • selekcja aplikacji
  • obsługa spotkań z wybranymi kandydatami
  • pomoc w bieżących sprawach związanych z działem HR

Oczekiwania:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji
  • doskonała organizacja pracy
  • znajomość pakietu Office

Oferta:

  • interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop i telefon komórkowy)
  • otwarta i przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)