Pomoc w dziale księgowości

OTTO Work Force

Warszawa Wilanów, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Opis stanowiska:

1. Zbieranie, sprawdzanie, segregowanie faktur korygujących;
2. Zbieranie, sprawdzanie, segregowanie faktur marketingowych;
3. Przygotowywanie do wysyłki faktur korygujących dla niektórych odbiorców;
4. Przygotowywanie miesięcznych zestawień faktur marketingowych z podatkiem VAT i numerami MPK;
5. Drukowanie, sprawdzanie rejestrów i zestawień faktur korygujących do wstępnego zgłaszania podatku VAT;
6. Wystawianie faktur wewnętrznych do wstępnego zgłoszenia podatku VAT, faktur marketingowych, obiadów i sportu;
7. Przygotowywanie rozliczeń telefonicznych dla pracowników;
8. Potwierdzanie sald kont dostawców;
9. Potwierdzanie płatności dostawcom;
10. Wysyłanie formularzy w celu założenia, zmiany danych, zablokowanie dostawców;
11. Roczne zestawienie VAT z SAP na potrzeby audytu.
12. Porządkowanie faktur po przelewach.
13. Wprowadzanie wyciągów bankowych
14. Przygotowanie pliku rejestru VAT w odpowiednim formacie Excel.

Wymagania:

- biegła znajomość Excela - umiejetność pracy na dużych zbiorach danych - zastosowanie funkcji tj, : " wyszukaj pionowo ", " fragment tekstu', tabele przestawne

- dobra znajomość angielskiego (odpisywanie na maile, rozmowy telefoniczne)

- dokładność , skrupulatność , zdolności analityczne, umiejętność koncentracji na szczegółach;

Oferujemy:

- umowę zlecenie,
- zlecenie w wymiarze 140-160 godzin/miesięcznie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.